KONST / Litografier / Färglitografier 9344060
nr 934 4060
Färglitografier
2 st. Paul H Ericson, numrerade och signerad, -68, motivet: 22x46
Utrop:
500 kr
måndag 12 januari 2015
kl 18:08:32
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion